W dniach 27. 28. 11.2024 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się rozgrywki badmintona w ramach III- go Mikołajkowego Turnieju w Badmintona.
W pierwszym dniu zawodów Pani wicedyrektor mgr Barbara Piasecka powitała zawodników biorących udział w rozgrywkach, a następnie życząc wszystkim uczestnikom emocjonującej sportowej rywalizacji otworzyła turniej.
W sportowych zmaganiach wzięło ponad 30 zawodników. Rozgrywki odbyły się w grupach wiekowych ( klasy młodsze 3-5 oraz klasy starsze 6-8), a uczestnicy rozgrywali swoje mecze w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym w których sety grano do 15 punktów.
Na turnieju rozegrano wiele emocjonujących meczy, a rywalizacja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.
Wyniki rywalizacji badmintona:
Gr. I UCZNIOWIE MŁODSI
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce Laura M. klasa 5a
2 miejsce Nadia G. klasa 4a
3 miejsce Nela K. klasa 4b
CHŁOPCY:
1 miejsce Artur C. klasa 4b
2 miejsce Nicolas D. klasa 5a
3 miejsce Wojciech S. klasa 4b
Gr. II UCZNIOWIE STARSI
DZIEWCZĘTA:
1 miejsce Wioletta S. klasa 7a
2 miejsce Natalia K. klasa 7a
3 miejsce Zuzanna G. klasa 8a
CHŁOPCY:
1 miejsce Sebastian G klasa 8a
2 miejsce Marcin B. klasa 7a
3 miejsce Dominik M. klasa 7a
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym turnieju i gratulujemy zwycięzcom.
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.
There are no images in the gallery.

