W dniach 27. 28. 11.2024 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się rozgrywki badmintona w ramach  III- go Mikołajkowego Turnieju w Badmintona.

W pierwszym dniu zawodów Pani wicedyrektor mgr Barbara Piasecka powitała zawodników biorących udział w rozgrywkach, a następnie życząc wszystkim uczestnikom emocjonującej sportowej rywalizacji otworzyła turniej.

W sportowych zmaganiach wzięło ponad 30 zawodników. Rozgrywki odbyły się w grupach wiekowych ( klasy młodsze 3-5 oraz klasy starsze 6-8), a uczestnicy rozgrywali swoje mecze w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawody były rozgrywane systemem pucharowym w których sety grano do 15 punktów.

Na turnieju rozegrano wiele emocjonujących meczy, a rywalizacja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

Wyniki rywalizacji badmintona:

Gr. I UCZNIOWIE MŁODSI

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce        Laura M.         klasa 5a

2 miejsce        Nadia G.         klasa 4a

3 miejsce        Nela K.            klasa 4b

CHŁOPCY:

1 miejsce        Artur C.          klasa 4b

2 miejsce        Nicolas D.       klasa 5a

3 miejsce        Wojciech S.     klasa 4b

Gr. II UCZNIOWIE STARSI

DZIEWCZĘTA:

1 miejsce        Wioletta S.      klasa 7a

2 miejsce        Natalia K.       klasa 7a

3 miejsce        Zuzanna G.     klasa 8a

CHŁOPCY:

1 miejsce        Sebastian G    klasa 8a

2 miejsce        Marcin B.        klasa 7a

3 miejsce        Dominik M.    klasa 7a

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym turnieju i gratulujemy zwycięzcom.

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.

 

There are no images in the gallery.