Echa konkursu „Oto miś”, który odbył się w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, to wystawa tych pięknych, barwnych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Udało nam się zorganizować wystawę prac, dzięki pozyskaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu, Filia nr 1, przy ulicy Kossaka, miejsca na ekspozycję. Wystawa będzie prezentowana jeszcze do dnia 12 grudnia. Można ja obejrzeć w godzinach pracy biblioteki. Nasza szkoła, w podziękowaniu za przekazane prace otrzymała od pani kierownik MBP (filia nr 1) mgr Patrycji Wrońskiej, piękne podziękowania. Cieszymy się, iż prace naszych uczniów były eksponowane poza szkołą. Może młodzi artyści rozpoznają swoje prace na zdjęciach z wystawy?

