loading...
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 4 (ZET)
Klasa 4
klasa 5
klasa 6
klasa 7
klasa 8
klasa 2M aut.
klasa 4 aut.
klasa 7A aut.
klasa 7B aut.
klasa 8 aut.
Klasa 1 wychowawca - mgr B. Śmietana
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW* sala 12
4 -10:55 - 11:40 EW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EW sala 12
6 - 12:55 -13:40 Religia sala 12.
7 - 13:50 - 14:35 WF sala gim.
*EW - edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 12
4 -10:55 - 11:40 EW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EW sala 12
6 -12:55 - 13:40 Edukacja muzyczna sala 12
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 12
4 -10:55 - 11:40 EW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EW sala 12
6 -12:55 - 13:40  J. angielski sala 12
7 -13:50 - 14:35  WF sala gim.
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja sala 12
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 12
4 -10:55 - 11:40 EW sala 12
5 -11:55 - 12:40 EW sala 12
6 -12:55 - 13:40 Edukacja inf. sala 27
7 -13:50 - 14:35 Rewalidacja  
Piątek
1 - 8:00 - 8:45  --------------  
2 - 8:55 - 9:40 WF sala gim.
3 - 9:55 - 10:40 EW  
4 -10:55 - 11:40 Zaj. artystyczne sala 12
5 -11:55 - 12:40 J. angielski sala 12
6 -12:55 - 13:40 Religia sala 12
7 -13:50 - 14:35 Rewalidacja sala 12
8 -14:45 - 15:30  --------------   
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 2 - wychowawca mgr E. Folwarczny
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45  --------------  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja sala 15
3 - 9:55 - 10:40 EW* sala 15
4 -10:55 - 11:40 EW sala 15
5 -11:55 - 12:40 Religia sala  15
6 -12:55 - 13:40 WF  sala gimn.
7. 13.50 - 14.35 Rewalidacja  
*EW - edukacja wczesnoszkolna
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45  --------------  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 15
4 -10:55 - 11:40 EW sala 15
5 -11:55 - 12:40 EW sala 15
6 -12:55 - 13:40 Zaj. kulinarne sala 2
7 -13:50 - 14:35  --------------  
8 - 14:45 - 15:30  --------------  
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 15
4 -10:55 - 11:40 EW sala 15
5 -11:55 - 12:40 J. angielski sala 15
6 -12:55 - 13:40 WF sala gim.
7 -13:50 - 14:35 Edukacja muz. sala 15
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 15
4 -10:55 - 11:40 EW sala 15
5 -11:55 - 12:40 EW sala 15
6 -12:55 - 13:40 EW sala 15
7 -13:50 - 14:35 Edukacja inf. sala 27
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 --------------  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 EW sala 15
4 -10:55 - 11:40 EW sala 15
5 -11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 -12:55 - 13:40 J. angielski sala 15
7 -13:50 - 14:35 Religia sala 15
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 4 (ZET) - wychowawca mgr B. Pijanowska
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10
2 - 8:55 - 9:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
3 - 9:55 - 10:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
4 -10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
5 -11:55 - 12:40 Zajęcia rozwijające komunikowanie sala 10
6 -12:55 - 13:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
7 -13:50 - 14:35 Zajęcia rozwijające kreatywność sala  10
 
Wtorek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja sala 10 
2 - 8:55 - 9:40 Rrewalidacja  sala 10
3 - 9:55 - 10:40 Rewalidacja  sala 10
4 -10:55 - 11:40 Religia sala 10
5 -11:55 - 12:40  WF sala gimn.
6 -12:55 - 13:40  Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10
7 -13:50 - 14:35  Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja sala 10
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja sala 10
3 - 9:55 - 10:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10
4 -10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
5 -11:55 - 12:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
6 -12:55 - 13:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
7 -13:50 - 14:35  Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 Rewalidacja sala 10
3 - 9:55 - 10:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10
4 -10:55 - 11:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10
5 -11:55 - 12:40 Religia sala 10
6 -12:55 - 13:40 Zajęcia rozwijające komunikację sala 10
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja sala 10
2 - 8:55 - 9:40 Funkcjonowanie osobiste i społeczne sala 10 
3 - 9:55 - 10:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
4 -10:55 - 11:40 Zajęcia rozwijające kreatywność sala 10
5 -11:55 - 12:40 Zajęcia artystyczne sala 1
6 -12:55 - 13:40 WF sala gim.
7 -13:55 - 14:35 WF sala gim 
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 4 - wychowawca mgr A. Szafran
Poniedziałek
1. 8.00 - 8.45   R  
2 - 8:55 - 9:40   R sala 13
3. 9.55 - 10.40  J. angielski sala 13
4-10:55-11:40  J. polski sala 13
5-11:55-12:40  Matematyka sala 13
6 - 12:55 - 13:40  Zaj. kuliarne  sala 13
Wtorek
1 - 8:00-8:45       R  
2 - 8:55-9:40   R  
3 - 9:55-10:40 J. polski  sala 13
4 -10:55-11:40  Muzyka sala 13
5 -11:55-12:40  WF sala gimn.
6 -12:55-13:40 J. angielski sala 13
 7 -13:50-14:35 Technika sala 13
Środa
1 - 8:00 - 8:45 Rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40  Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40  J. polski sala 13
4 -10:55 - 11:40  Przyroda  sala 13
5 -11:55 - 12:40  Matematyka sala 13
6 -12:55 - 13:40   Informatyka  sala 27.
7 -13:50 - 14:35  Plastyka  sala 13
8 -14:45 - 15:30  Religia  sala 13
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45   Rewalidacja   
2 - 8:55 - 9:40  Zaj. z wychowawcą sala 13
3 - 9:55 - 10:40  Matematyka sala 13
4 -10:55 -11:40  J. polski sala 13
5 -11:55 -12:40  J. angielski sala 13
6 -12:55 - 13:40  Historia  sala 13
7 -13:50 - 14:35   WF  sala gimn
8 -14:45 - 15:30    
Piątek
1 - 8:00 - 8:45  Religia   sala 13
2 - 8:55 - 9:40  Rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40  Matematyka sala 13
4 -10:55 -11:40  J. polski sala 13 
5 -11:55 -12:40  Przyroda sala 13 
6 -12:55 - 13:40  WF sala gimn.
7 -13:50 - 14:35  WF  sala gimn.
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 5 - wychowawca mgr J. Dysy
Poniedziałek
1. 8.00 - 8.45   R  
2 - 8:55 - 9:40   R  
3 - 9:55 - 10:40  Matematyka sala 25
4 -10:55 - 11:40  J. polski sala 25
5 - 11:55 - 12:40  WF  sala gimn
6 - 12:55 - 13:40  Historia sala 25
7 - 13:50 - 14:35  zaj. artystyczne  sala 25
Wtorek
1 - 8:00 -8:45  R  
2 - 8:55 -9:40  R .
3 - 9:55 -10:40 Matematyka  sala 25
4 -10:55 -11:40 J. polski  sala 25
5 - 11:55 -12:40  J. angielski  sala 25
6 - 12:55 -13:40  WF  sala gimn
7 - 13:50 -14:35   Religia  sala 25
Środa
1 - 8:00 - 8:45  R   
2 - 8:55 - 9:40  Geografia  sala 25
3 - 9:55 - 10:40  J. polski  sala 25
4 -10:55 - 11:40  Zaj. z wychowawcą  sala 25
5 -11:55 - 12:40  Plastyka  sala 25
6 -12:55 - 13:40 Biologia  sala 25
7 -13:50 - 14:35  J. angielski  sala 25
8 -14:45 - 15:30  WF  sala gim
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 ZDW  j. pol\ ZDW mat  sala 25
2 - 8:55 - 9:40  J. polski  sala 25
3 - 9:55 - 10:40  W D Ż  sala 25
4 -10:55 -11:40  J. angieski  sala 25
5 -11:55 -12:40  Informatyka  sala 27
6 -12:55 - 13:40  Matematyka  sala 25.
7 -13:50 - 14:35  Historia  sala 25
8 -14:45 - 15:30  WF   sala gimn
Piątek
1 - 8:00 - 8:45  Matemtyka   sala 25
2 - 8:55 - 9:40  J. polski  sala 25  
3 - 9:55 - 10:40  Muzyka  sala 27
4 -10:55 -11:40  Technika  sala 25
5 -11:55 -12:40  Religa  sala 25
6 -12:55 - 13:40   R  
7 -13:50 - 14:35  R  
8 -14:45 - 15:30 ------------------  
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 6 - wychowawca mgr M. Jaskulska
Poniedziałek
1. 8.00 - 8.45    R  
2 - 8:55 - 9:40    R sala 24
3 - 9:55 - 10:40 J. polski sala 24
4 -10:55 - 11:40 Matematyka sala 24
5 - 11:55 - 12:40 Historia sala 24
6 - 12:55 - 13:40

 Zajęcia rozw. kreatywność

sala 24
7 - 13:50 - 14:35    R sala 24
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 Matematyka sala 24
2 - 8:55 -9:40 WF  sala gim.
3 - 9:55 -10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 J. angielski sala 24
5 - 11:55 -12:40 J. polski sala 24
6 - 12:55 -13:40  Biologia sala 24
7 - 13:50 -14:35  Muzyka  sala 27
8 - 14:45 -15:30  Religia  sala 24
Środa
1 - 8:00 - 8:45    R  
2 - 8:55 - 9:40    R  
3 - 9:55 - 10:40    R  
4 -10:55 - 11:40 J. angielski sala 24
5 -11:55 - 12:40 J. polski sala 24
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  Religia  sala 22
8 -14:45 - 15:30  Plastyka  sala 22
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 ZDW j. pol \  ZDW mat  sala 24
2 - 8:55 - 9:40 WD Ż  sala 24
3 - 9:55 - 10:40 J. polski sala 24
4 -10:55 -11:40 Matematyka sala 24
5 -11:55 -12:40 Historia sala 24
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35  Geografia  sala 24
8 -14:45 - 15:30  Informatyka  sala 27
Piątek
1 - 8:00 - 8:45   R  
2 - 8:55 - 9:40 J. angielski  sala 24
3 - 9:55 - 10:40 J. polski sala 24
4 -10:55 -11:40 Zaj. z wychowawcą sala 24
5 -11:55 -12:40 Matematyka sala 24
6 -12:55 - 13:40 Technika sala 22
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 7 - wychowawca mgr M. Szumlas
Poniedziałek
1. 8:00 - 8:45  Matematyka  sala  22
2. 8:55 - 9:40  J. polski  sala  22
3. 9:55 - 10:40  Chemia  sala  22 
4. 10:55 - 11:40  Historia  sala  22
5. 11:55 - 12:40  J. angielski   sala  22
6. 12:55 - 13:40   Biologia  sala  22
7. 13:50 - 14:35  Religia  sala  22
8. 14:45 - 15:30  R  | Wf ch  sala gimn   
Wtorek
1. 8:00 - 8:45 Fizyka   sala   22  
2. 8:55 - 9:40 Religia  sala   22
3. 9:55 - 10:40 Biologia  sala   22
4. 10:55 - 11:40  J. polski  sala   22
5. 11:55 - 12:40   Matematyka  sala   22  
6. 12:55 - 13:40  Technika   sala   22
7. 13:50 - 14:35  R  | WF ch  sala gimn
8. 14:45 - 15:30  R   | WF ch  sala gimn
Środa
0. 7.15 - 8.00 Zaj. kulinarne sala 22
1. 8:00 - 8:45  Geografia  sala  22
2. 8:55 - 9:40  Fizyka  sala  22
3. 9:55 - 10:40  J. angielski  sala  22
4. 10:55 - 11:40  J. polski  sala  22   
5. 11:55 - 12:40   Informatyka   sala  22
6. 12:55 - 13:40  Plastyka  sala  22
7. 13:50 - 14:35  W F     | R sala gimn.
8. 14:45 - 15:30  W F     | R sala gimn.
Czwartek
1. 8:00 - 8:45  Doradztwo zawodowe  sala   22
2. 8:55 - 9:40 Matematyka   sala   22   
3. 9:55 - 10:40  J. polski  sala   22
4. 10:55 - 11:40   Historia   sala   22
5. 11:55 - 12:40  Chemia  sala   22
6. 12:55 - 13:40  Geografia   sala  22
7. 13:50 - 14:35  W F      | R sala gimn.
8. 14.45 - 15:30  W F       |  R sala gimn.
Piątek
1. 8:00 - 8:45 ZDW j. pol\ ZDW mat.    sala 22
2. 8:55 - 9:40 Matematyka  sala  22
3. 9:55 - 10:40   J. polski  sala  22
4. 10:55 - 11:40   J. angielski  sala  22
5. 11:55 - 12:40  Muzyka  sala  22
6. 12:55 - 13:40  Zajęcia z wychowawcą  sala  22
7. 13:50 - 14:35  Technika  sala  22
8. 14:45 - 15:30                             WF   sala gimn
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 8 Wychowawca mgr E. Małkowska
Poniedziałek
1. 8:00 - 8:45   J. polski    sala 21
2. 8:55 - 9:40  Matematyka   
3. 9:55 - 10:40   Historia  sala   21
4. 10:55 - 11:40   Chemia   sala  21
5. 11:55 - 12:40  Biologia  sala   21
6. 12:55 - 13:40  J. angielski  sala  21
7. 13:50 - 14:35  Technika   
8. 13:45 - 15:30  Rew | Wf chł  
Wtorek
1. 8:00 - 8:45  Geografia  sala 21   
2. 8:55 - 9:40 Fizyka  sala 21
3. 9:55 - 10:40    WOS  sala 21
4. 10:55 - 11:40    Matematyka  sala 21
5. 11.55 - 12:40  J. polski  sala 21
6. 12:55 - 13:40  Religia  sala  21
7. 13:50 - 14:35   Rew   | WF chł  sala gimn. 
8. 14:45 - 15:30  Rew    |WF chł  sala gimn. 
Środa
1. 8:00 - 8:45  Fizyka   sala 21
2. 8:55 - 9:40  Zaj. z wychowawcą  sala 21
3. 9:55 - 10:40  WOS   sala 21
4. 10:55 - 11:40  Matematyka  sala 21
5. 11:55 - 12:40  J. polski  sala 21
6. 12:55 - 13:40  Kólko czytelnicze  sala 21
7. 13:50 - 14:35  WF dz      |  R    sala 21
8. 14:45 - 15:30  WF  dz     |   R   sala 21  
Czwartek
1. 8:00 - 8:45  WDŻ  sala 21
2. 8:55 - 9:40  J. polski   sala 21  
3. 9:55 - 10:40 Historia

 sala 21

4. 10:55 - 11:40  Chemia  sala 21
5. 11:55 - 12:40   Matematyka   sala 21
6. 12:55 - 13:40  J. angielski   sala 21
7. 13:50 - 14:35   WF dz      |  R    sala 21
8. 14:45 - 15:30    WF dz      |  R    sala 21
Piątek
1. 8:00 - 8:45  ZDW j. pol. \ ZDW mat.  sala 21
2. 8:55 - 9:40  J. polski  sala 21
3. 9:55 - 10:40  J. angielski  sala 21
4. 10:55 - 11:40   Religia  sala 21
5. 11:55 - 12:40  Technika  sala 21
6. 12:55 - 13:40  EDB  sala 21
7. 13:50 - 14:35  Informatyka  sala 27 
8. 14:45 - 15:30  R       |    WF  sala gimn.
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 2 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 - 11:55 - 12:40 rewalidacja oddział
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 - 13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 - 14:45 - 15:30    
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 -9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 - 11:55 -12:40 funkcjonowanie oddział
6 - 12:55 -13:40 kreatywność oddział
7 - 13:50 -14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 -15:30    
Środa
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 WF  sala gim.
8 -14:45 - 15:30    
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 WF

sala gim.

4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 kreatywność oddział
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 -14:45 - 15:30    
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja oddział
2 - 8:55 - 9:40 rewalidacja oddział
3 - 9:55 - 10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 funkcjonowanie oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40 kreatywność oddział
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 4 Aut.
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja oddział
2 - 8:55 - 9:40 z. artystyczne oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 - 11:40 komunikowanie się oddział
5 - 11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 - 12:55 - 13:40 religia oddział
7 - 13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 -9:40 kreatywność` sala 27
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja oddział
4 -10:55 -11:40 funkcjonowanie oddział
5 - 11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 - 12:55 -13:40 rewalidacja oddział
7 - 13:50 -14:35 rewalidacja oddział
8 - 14:45 -15:30 kreatywność oddział
Środa
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 komunikowanie się oddział
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 rewalidacja oddział
6 -12:55 - 13:40 WF sala gim.
7 -13:50 - 14:35 świetlica oddział
8 -14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność oddział
2 - 8:55 - 9:40 kreatywność oddział
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 -11:55 -12:40 WF

sala gim.

6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 27
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 27
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 religia oddział
4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 WF sala gim.
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja oddział
7 -13:50 - 14:35 świetlica oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 7B Aut. - wychowawca mgr J. Sikora
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 - 9:40 świetlica oddział
3 - 9:55 - 10:40 religia oddział
4 -10:55 - 11:40 WF sala gim.
5 - 11:55 - 12:40 funkcjonowanie oddział
6 - 12:55 - 13:40 komunikowanie się oddział
7 - 13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 - 15:30 świetlica oddział
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 WF oddział
2 - 8:55 -9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 -10:40 rewalidacja/ świetlica oddział
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 - 11:55 -12:40 rewalidacja oddział
6 - 12:55 -13:40 kreatywność sala 27
7 - 13:50 -14:35 kreatywność oddział
8 - 14:45 -15:30 rewalidacja/ świetlica oddział
Środa
1 - 8:00 - 8:45 funkcjonowanie oddział
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się oddział
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 27
4 -10:55 - 11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 - 12:40 funkcjonowanie oddział
6 -12:55 - 13:40 świetlica oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 świetlica oddział
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie oddział
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność oddział
4 -10:55 -11:40 kreatywność oddział
5 -11:55 -12:40 kreatywność oddział
6 -12:55 - 13:40  WF  sala gim.
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja oddział
8 -14:45 - 15:30 rewalidacja oddział
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 religia oddział
2 - 8:55 - 9:40 kreatywność oddział
3 - 9:55 - 10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 rewalidacja oddział
5 -11:55 -12:40 funkcjonowanie oddział
6 -12:55 - 13:40 TUS oddział
7 -13:50 - 14:35 kreatywność oddział
8 -14:45 - 15:30 kreatywność oddział
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 7A aut. - wychowawca mgr B. Musiał
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 rewalidacja  
2 - 8:55 - 9:40 rewalidacja  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 - 11:40 rewalidacja  
5 - 11:55 - 12:40

religia

 
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja  
7 - 13:50 - 14:35 rewalidacja  
8 - 14:45 - 15:30    
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 kreatywność  
2 - 8:55 -9:40 kreatywność  
3 - 9:55 -10:40 kreatywność  
4 -10:55 -11:40 kreatywność  
5 - 11:55 -12:40 funkcjonowanie  
6 - 12:55 -13:40 funkcjonowanie  
7 - 13:50 -14:35  komunikowanie się  
8 - 14:45 -15:30    
Środa
1 - 8:00 - 8:45 mała gastronomia  
2 - 8:55 - 9:40 religia  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 - 11:40 WF sala gim.
5 -11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność  
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie  
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 -11:40 komunikowanie się  
5 -11:55 -12:40 kreatywność  
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 WF sala gim.
2 - 8:55 - 9:40 WF sala gim.
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie  
4 -10:55 -11:40 kreatywność  
5 -11:55 -12:40 kreatywność  
6 -12:55 - 13:40 kreatywność  
7 -13:50 - 14:35 kreatywność  
8 -14:45 - 15:30    
Sobota
     
     
     
     
     
Klasa 8 Aut. - wychowawca mgr I. Kika-Ryszka
Poniedziałek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 funkcjonowanie sala 6
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 6
4 -10:55 - 11:40 kreatywność sala 6
5 - 11:55 - 12:40 WF sala gim.
6 - 12:55 - 13:40 rewalidacja sala 6
7 - 13:50 - 14:35 świetlica sala 6
8 - 14:45 - 15:30 świetlica sala 6
Wtorek
1 - 8:00 -8:45 funkcjonowanie sala 6
2 - 8:55 -9:40 funkcjonowanie sala 6
3 - 9:55 -10:40 WF sala gim.
4 -10:55 -11:40 rewalidacja sala 6
5 - 11:55 -12:40 kreatywność sala 6
6 - 12:55 -13:40  rewalidacja sala 6
7 - 13:50 -14:35  kreatywność sala 6
8 - 14:45 -15:30 kreatywność sala 6
Środa
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 zajęcia komputerowe sala 27
3 - 9:55 - 10:40 funkcjonowanie sala 6
4 -10:55 - 11:40 funkcjonowanie sala 6
5 -11:55 - 12:40 religia sala 6
6 -12:55 - 13:40 kreatywność sala 6
7 -13:50 - 14:35 WF sala gim.
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 6
Czwartek
1 - 8:00 - 8:45 kreatywność sala 6
2 - 8:55 - 9:40 komunikowanie się sala 6
3 - 9:55 - 10:40 komunikowanie się sala 6
4 -10:55 -11:40 mała gastronomia sala 6
5 -11:55 -12:40 funkcjonowanie sala 6
6 -12:55 - 13:40 rewalidacja sala 6
7 -13:50 - 14:35 rewalidacja sala 6
8 -14:45 - 15:30 kreatywność sala 6
Piątek
1 - 8:00 - 8:45 WF sala gim.
2 - 8:55 - 9:40 TUS sala 6
3 - 9:55 - 10:40 kreatywność sala 27
4 -10:55 -11:40 kreatywność sala 27
5 -11:55 -12:40 religia sala 6
6 -12:55 - 13:40 kreatywność sala 6
7 -13:50 - 14:35 funkcjonowanie sala 6
8 -14:45 - 15:30 świetlica sala 6
Sobota