W dniu 11października 2021roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 39 im. Jana Pawła II w Katowicach. Turniej rozgrywany był na obiektach Klubu Sportowego Hetman w Katowicach na Dąbrówce Małej

Zawody rozpoczęły się uroczystym powitaniem organizatora. Omówione zostały podstawowe zasady i przepisy gry. Następnie odbyło się losowanie po czym drużyny poszczególnych szkół rozpoczęły rywalizację. Mecze trwały 2x10 minut a grano systemem każdy z każdym.

Nasza reprezentacja rozegrała bardzo dobre zawody. Każdy zawodnik zdobył w turnieju gola , a nasz bramkarz obronił rzut karny. Podsumowując reprezentacja  naszej szkoły zajęła drugie miejsce przegrywając tylko jeden mecz. Na zakończenie organizator podsumował zawody, a każda szkoła otrzymała statuetkę oraz dyplom uznania

image001
image002
image003
image004
image005
image006
image007
image008
image009
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9