plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Wakacje za nami!

asie min    Wakacje za nami. Pozostają nam wspomnienia i barwne prace plastyczne, które powstały na zajęciach w szkole.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla Wiktorii

min wiki   Uczennica klasy 3a naszej szkoly Wiktoria KORZONEK otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Ekumenicznym Konkursie Plastycznym, który w roku 2019 odbył się pod hasłem : „Odstąp od złego i czyn dobrze, szukaj pokoju i dąż do niego”(Ps 34,15).

Czytaj więcej...

Podróż marzeń

min artur   Mamy przyjemność poinformować, że nasz uczeń Artur otrzymał specjalną nagrodę w konkursie plastycznym organizowanym przez Dom Kultury Bogucice - Zawodzie. 

Czytaj więcej...

Jarmark Wielkanocny

min spacer19   Usytuowanie naszej szkoły w samym centrum miasta ma swoje zalety, w pobliżu zawsze dzieje się coś interesującego, na przykład na rynku odbywa się piękny Jarmark Wielkanocny.

Czytaj więcej...

Marchewka w innej odsłonie

min marchewka   Uczniowie młodszych klas autystycznych upiekli dzisiaj ciasto marchewkowe. Wspólnie miksowali łącząc składniki i tarli marchewkę. Zapach ciasta rozchodził się po całej szkole. Ciasto zostało zjedzone do ostatniego okruszka.

Czytaj więcej...

Nasze prace na Konkurs już są gotowe

min kon   Uczniowie klas autystycznych przygotowali prace na konkurs organizowany przez Miejski Dom Kultury Bogucice – Zawodzie. Tematem prac była „Podróż moich marzeń”. Trzymajcie kciuki …. może nasze dzieła zostaną docenione.

Czytaj więcej...

"Zmysły w akcji"

min zmysl   15 marca uczniowie klas autystycznych uczestniczyli w interaktywnej wystawie „Zmysły w akcji”. Odwiedziliśmy ponad 30 stanowisk doświadczalnych, uruchamiając zmysły wzroku, słuchu, dotyku.

Czytaj więcej...

"Anioły dobre duchy" wyróżnienie dla Wiktorii.

min wiktoria     W dniu 17.12.2018 nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego -:"ANIOŁY DOBRE DUCHY " zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 37  w Katowicach. Uczennica naszej szkoły z klasy 3a WIKTORIA KORZONEK zdobyła w tym konkursie WYRÓŻNIENIE. 

Czytaj więcej...

Wypieki świątecznych pierników

min pierniki    Czas przedświąteczny jak co roku staramy się wykorzystać pożytecznie i z korzyścią dla uczniów, którzy kreatywnie i   twórczo tworzą pierniczki świąteczne z pomocą swoich nauczycieli.
 
 
 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Autyzm Ostatnie wydarzenia