plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Informacje

egz 8

Informacja w sprawie egzaminu ósmoklasisty. 

 

 

Procedury bezpieczeństwa w związku z COVID-19

E-learning - klasy II-VIII

Pomoc

pomoc psych miniWsparcie psychologa szkolnego.

 

 

Nagrody dla uczniów z 1a i 6a

min nagMamy ogromną przyjemność przekazać wspaniała nowinę. Uczeń klasy 1A - DOMINIK KONDZIŁKA i jego starszy kolega z klasy 6A – MARTIN KOKOT zdobyli nagrody w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Marii Konopnickiej.

Prace zostały wykonane i przesłane jeszcze przed pandemią. Ta dobra informacja napawa nadzieję, że po wakacjach wrócimy do szkoły i do normalności.

GRATULACJE!

Uczniowie klas autystycznych też pracują zdalnie

min zdalne   Wszyscy mierzymy się z nowym wyzwaniem, jakim jest edukacja zdalna. Czas spędzany przymusowo w domu dla nikogo nie jest łatwy. Pomimo różnych trudności, nasi uczniowie świetnie sobie radzą 

Czytaj więcej...

Osiemnastka Bartka

bart ur     Sto lat, sto lat rozbrzmiewało od rana, bo nasz uczeń obchodził osiemnaste urodziny. Był tort, życzenia oraz wspólne świętowanie przy stole i na parkiecie. Młodsi uczniowie wykorzystali okazję i w tym wyjątkowym dniu przebrali się za ulubione postacie. Całość zakończyła się tańcami przy radosnej muzyce.

Czytaj więcej...

Zajęcia z ceramiki

cer02 min     20 lutego odbyły się kolejne zajęcia ceramiki w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Grupa uczniów stale uczestniczących w tych zajęciach, pod okiem instruktora, wykonywała gliniane wielkanocne zajączki. Praca jest etapowa. Na kolejnych zajęciach wytwory uczniów będą malowane.

Czytaj więcej...

Lekcja w Muzeum Śląskim w Katowicach

muzeum20 min     Muzeum Śląskie w Katowicach oferuje niesamowitą podróż przez pięć kontynentów: Afrykę, Amerykę Południową, Amerykę Północną, Australię i Azję. Wraz z Tomkiem, bohaterem książek podróżniczych Alfreda Szklarskiego, uczniowie z autyzmem z klasy 1A, 5A oraz 7A kolejny raz mieli możliwość poznawania bogatych tradycji odległych kultur, jak również faunę i florę różnych miejsc na kuli ziemskiej.

Czytaj więcej...

Walentynki w klasach autystycznych

wal20aut min     Walentynki to świeto, które zadomowiło się w  naszej kulturze. W tym roku również nauczyciele i uczniowie klas autystycznych uczestniczyli we wspólnej zabawie. Pamiętaliśmy o czerwonym elemencie garderoby. Nasz najmłodszy uczeń Dominik wspólnie z wychowawczynią zadbał o słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Autyzm Ostatnie wydarzenia