plakatsekap mini 1projekt z klasaherb rpszkoła bez przemocyszpz logo1Szoła Równych Szans

Pamiętamy o Patronie naszej szkoły

pyta min  Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły złożyli kwiaty pod płytą upamiętniającą Andrzeja Mielęckiego. Przypomniano o uroczystych obchodach 100 rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego. 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty!

do szkoly czas  2 września 2019 roku odbyło się w naszej szkole uroczste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Wszyscy mamy nadzieję, że ten rok  będzie super. Życzymy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pacownikom szkoły, bezpiecznego i radosnego roku szkolnego.

Czytaj więcej...

To już jest koniec !

min zak    19 czerwa oficjalnie zakończył się rok szkolny 2018/2019. Pożegnaliśmy ostatnią III klasę gimnazjalną. Była prezentacja wspomnieniowa dotycząca uczniów klasy III, podziękowania, miłe słowa i wzruszenia. Szkołę opuszczają także uczniowie klas III a i III b autystycznej.
Wszystkim  uczniom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych i miłych wakacji

Czytaj więcej...

Ciekawy element zakończenia roku szkolnego

m n kro    W dzień zakończenia roku towarzyszyło nam dużo pozytywnych emocji, rozdawanie nagród. Jedną z jej form były krówki. Jak wiadomo należą one do popularnych słodyczy związanych z polską tradycją. Dodatkowo zamieszczone na nich logo naszej szkoły dodało im splendoru, a obdarowanym nimi więcej radości.

Sympatyczna zagadka

min zag     Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19 przygotowaliśmy dla naszych uczniów sympatyczną zagadkę. Zgadnijcie kogo przedstawiają załączone zdjęcia. Na pierwsze dwie osoby, które zgłoszą się do nauczyciela języka angielskiego z prawidłową odpowiedzią we wrześniu, czeka niespodzianka.

Czytaj więcej...

Bierzmowanie uczniów klasy III G

min bierz    Dnia 18 czerwca br. uczniowie klasy III gimnazjum przyjęli sakrament bierzmowania z rąk księdza biskupa Marka Szkudło. Uroczystość miała miejsce w Kościele Mariackim w Katowicach. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tej uroczystości.

Czytaj więcej...

Z Angielskim Dookoła Świata

min dookola   Trwa kolejna edycja międzyszkolnego konkursu Z Angielskim Dookoła Świata. Prezentujemy Wam piękne prace, które wciąż do nas spływają. Wyczytajcie z prac dlaczego warto uczyć się języka angielskiego. Do nauki angielskiego swoją twórczością spróbowali nas przekonać sami uczniowie.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu na najpiękniejszą anglojęzyczną kartkę wielkanocną

 min konwiel        Tematyka Wielkanocna jak wynika z poprzednich artykułów zamieszczonych na stronie internetowej bardzo często przewijała się w twórczości naszej szkoły. Jednym z jej elementów był szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę zaprojektowaną w języku angielskim.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Projekt ze szkołą z Australii

min australia   Owocem nawiązanej przez nauczyciela języka angielskiego współpracy zagranicznej ze szkołą w Australii jest długoterminowy projekt i wymiana korespondencyjna pomiędzy uczniami naszej szkoły a uczniami australijskimi. Na zdjęciach widać fragment naszej współpracy.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Aktualności